vyriški laikrodžiaiDaugybė daiktų vertinami per tam tikrą filosofinę prizmę. Pavyzdžiui, vyriški laikrodžiai gali ne tik rodyti laiką, bet ir suponuoti apie šio aksesuaro šeimininko skonį ar požiūrį. Net ir pats faktas, kad ant riešo puikuojasi laikrodis, yra komunikacijos dalis.

Laikrodį apibrėžti galima įvairiai. Tai aksesuaras, papuošalas, statuso rodiklis. Jei atkreiptume dėmesį į modernumu alsuojančius išmaniuosius laikrodžius, tuomet toks ant riešo esantis daiktas sietųsi su daugiafunkciškumu. Na, o tai, kad vyras yra su laikrodžiu, gali reikšti keletą dalykų:

1) jis yra punktualus;

2) jis yra siekiantis tikslo;

3) jis mėgsta gražius daiktus ir suvokia jų vertę;

4) jis turi savo požiūrį į gyvenimą ir tvirtą nuomonę;

5) jis žino, kur yra riba tarp „madingo“ vėlavimo ir nemandagumo.

Daug kas priklauso, koks tai laikrodis. Vienoks įvaizdis sukuriamas, jei ant riešo plastikinis iš turgaus, kitoks – jei tai minimalistinis, elegantiškas „Obaku“ iš Danijos ar intelektualumo, praktiškumo bei tvirtumo sąveiką demonstruojantis japoniškas „Casio“. Kokie yra kainos rėmai? Vyriški laikrodžiai išskirtiniai tuo, kad etiketėse nurodyti skaičiai skiriasi daugybę kartų. Vienas laikrodis gali kainuoti kelis eurus, o už kitą tektų pakloti ne vieną dešimtį tūkstančių.

Kadangi rinkoje gausu įvairių modelių, pasižyminčių skirtingu dizainu, kiekvienas pirkėjas atranda tai, kas iš tiesų patinka. Kombinacijų yra visa aibė. Pavyzdžiui, galima rinktis laikrodį su metaline apyranke ir juodu ciferblatu arba pirmenybę teikti juodai odinei apyrankei bei baltam ciferblatui. Iš gausios pasiūlos galima rinktis ir žalią ar mėlyną ciferblatą. Apyrankių spalvos taip pat įvairios. Pagamintos iš odos dažniausiai būna juodos arba rudos. Metalinės – sidabrinės, nors pasitaiko ir juodintų ar aukso spalvos variantų. Kitaip nei odinių dirželių atveju, čia visuma sudaryta iš atskirų narelių, tad laikrodžių kūrėjai gali pasiūlyti įvairiausio dizaino metalines apyrankes.

Vyriškų laikrodžių būna ir su medžiaginiais dirželiais. Rinkoje yra ir plastikinių, guminių. Pastarieji variantai nėra patys populiariausi, ypač turint omenyje, kad dažniausiai stengiamasi išsirinkti laikrodį, tiksiantį visiems gyvenimo atvejams. O guminė apyrankė prie kostiumo neatrodys labai gražiai.

Vyriški laikrodžiai skiriasi ir ciferblatų dizainu. Vienur matomi romėniški skaitmenys, kitur arabiški. Kai kur vietoje skaičių yra padalos. Tokia pasirinkimo platuma – tai galimybė rinktis ir įsigyti tokio dizaino gaminį, kuris iš tiesų įkvepia.

Rinkoje siūloma ir kitokių vyriškų aksesuarų, pavyzdžiui, apyrankių. Tačiau laikrodžiai išlieka pirminiu pasirinkimu. Kodėl? Nes tai solidžiausias pasirinkimas. Be to, gaunamas dvipusis pasitenkinimas – laikrodis ne tik gražiai atrodo, bet ir rodo laiką. O kartais ne tik valandas, bet ir datą ar kitus duomenis.

Riešo aksesuaras puikiai papildo aprangos derinį ir suteikia svarumo išvaizdai. Vyrai tai įvertina. Įvertina ir į juos žiūrinčios moterys. Ir nors pastaruoju metu nevengiama dėvėti apyrankių, grandinėlių ar kitų papuošalų, laikrodžiai neturėtų užleisti savo pozicijų

 

Similar Posts